Bulunduğunuz Sayfa: Kepez Meyvecilik Hakkımızda

Hakkımızda

kpzKepez Meyvecilik Tarım Taşımacılık Ticaret ve Sanayi Ltd. Şti., her biri ciddi ve önemli birer yatırımcı olan beş ortağın bir araya gelmesiyle 2004 yılında Çanakkale’de kurulmuştur. 2011 yılında  bünyemize bir ortak daha katarak yoluna emin adımlarla devam eden Kepez Meyvecilik büyüme ve gelişmeye devam etmektedir. 2001 yılında modern meyve bahçesi tesisi ile başlayan süreçte bugün Kepez Meyvecilik, elma üretimi, depolaması ve pazarlamasında Çanakkale Bölgesi’nde öncü ve lider bir konuma kavuşmuştur.

Bölgede meyveciliği geliştirmeyi, istihdam oluşturmayı ve ihracat yapmayı hedefleyen Kepez Meyvecilik, pazara yönelik kontrollü üretilen meyve çeşitleri ile özellikle “Granny Smith” elma çeşidinde  kalite ve kalibrede ülke ve bölgede lider bir firma konumundadır. Kepez Meyvecilik, yerli üretimi daha da ileriye götürmek ve bu sayede elma ithalatını azaltmak yolunda azami çaba harcamaktadır.

Soğuk zincir olarak tanımlanan ve hasat, depolama, paketleme ve taşıma işlemlerinden oluşan zincirin her aşamasında modern tesisi ve teknik elemanları ile Kepez Meyvecilik hizmetinizdedir.